KONST / Litografier / Grafiskt blad 14544370
nr 1454 4370
Robert Emanuel Fredriksson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Signerad, numrerad 11/100. Bildmått: 52x41, yttermått inklusive ram: 75x63 cm
Robert Emanuel Fredriksson, svensk bildkonstnär född 1968.
måndag 14 mars 2022
kl 18:12:50
Robert Emanuel Fredriksson
Läs mer om Robert Emanuel Fredriksson